268

Richtprijs € 500-600

Een eikenhouten tafel met ebbenhout ingelegd, met twee uittrekbladen, staande op vaaspoten. Holland, 17e eeuw. Afm. ingeklapt 77 x 76 x 103 cm. Uitgeklapt 77 x 76 x 188 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=268

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.