268

Richtprijs € 3000-5000

Pieter van der Hem (1885-1961) 'Elegante dame in gele japon', gesigneerd r.o., pastel. Afm. 98 x 73 cm. Provenance: Christie’s, febr. 1984, kavel 142, Sotheby's Amsterdam, 2 dec 2003, kavel 256.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=268

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.