269

Richtprijs € 300-500

Johannes Akkeringa (1861-1942) 'Kloek met kuikens', niet gesigneerd, studie potloodtekening, afm. 21 x 26 cm. Daarbij 'Paardenhoofd', gemonogrammeerd m.o., studie potloodtekening, afm. 20,5 x 27 cm. En 'Kruiwagen', gemonogrammeerd r.o. en 'Garderen' l.o., potloodtekening, afm. 13,5 x 20 cm. Herkomst via atelier zuster Akkeringa naar huidige particuliere eigenaar.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=269

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.