274

Richtprijs € 2500-3000

Vulpen van het merk Montblanc 'Marquise de Pompadour', Limited edition No. 237/888 (Nib gedateerd 2001). Met 18-kt gouden monteringen en Meissen porselein. Met 18-kt gouden Medium Nib 4810. Met papieren, doos en overdoos.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=274

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.