276

Richtprijs € 1000-1500

John Rädecker (1885-1956) 'Liggend naakt', gemonogrammeerd midden, houtskooltekening. Afm. 29 x 48 cm. Provenance: Christie's Amsterdam, veiling 2040, 30 augustus 1988, nr. 300.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=276

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.