278

Richtprijs € 100-200

Robert Claude Jacques Tutein Nolthenius (1851-1930) 'Landschap', gesigneerd r.o., gemengde techniek. Afm. 30x 47 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=278

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.