281

Richtprijs € 2500-3500

Leo Gestel (1881-1941) 'Dirk Klomp als vliegende reporter, Veel geluk in 1921', gemonogrammeerd r.o., inkt en aquarel. Afm. 9 x 14 cm. Provenance: collectie Dirk en Trien Klomp, 1935. Deze collectie werd in zijn geheel rond 1980 door Adriaan Venema in Kunsthandel Wending te koop aangeboden. Tentoongesteld op de tentoonstelling 'Gestel in Bergen' in Museum Kranenburgh in Bergen (NH), 2002.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=281

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.