284

Richtprijs € 2000-4000

Leo Gestel (1881-1941) 'Koeien in de Beemster', gesigneerd r.o. en gedateerd 1921, krijttekening. Afm. 16 x 22 cm. Herkomst: Kunsthandel Wending (Adriaan Venema), Rokin Amsterdam. Tentoonstelling Museum Kranenburgh, Bergen N.H. 2002. Herkomst: coll. Dirk en Trien Klomp.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=284

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.