307

Richtprijs € 200-300

Moghul School (18e eeuw) 'Twee vrouwen in een ruimte', niet gesigneerd, tekening in een met goud opgehoogd kader met bloemdecor. Afm. 25 x 16,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=307

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.