310

Richtprijs € 800-1200

Serie van zes boeken, Benjamin Maund, 'The Botanic Garden'. London: George Bell, 1878. 4to. Quarter-morocco, bovenranden verguld. 250 gekleurde platen. Eerste boek editie. Maund's werk over in Groot-Brittannië gekweekte sierbloemen werd tussen 1824 en 1850 voor het eerst in delen gepubliceerd. De boekuitgave is bewerkt door Jam Niven en bevat 250 handgekleurde platen. Afm. boek 26 x 18,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=310

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.