316

Richtprijs € 300-500
Hamerprijs: € 950

Bronzen beeld van een ruiter te paard. Gesigneerd M.M. Boneger. ca. 1900. H. ca. 29 cm (gemeten zonder speer).

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=316

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.