317

Richtprijs € 200-400
Hamerprijs: € 280

Richard de Vrije 'Bredero', monogram en gedateerd '92, bronzen beeld. H. 34 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=317

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.