325

Richtprijs € 10000-15000
Hamerprijs: € 90000

18-kt gouden demi-parure bezet met briljanten, Van Cleef & Arpels. Bestaande uit een deelbaar collier, hanger/clip broche, armband en een paar oorclips. Tot. ca. 50 ct. Met Frans goudkeur. Tot. gew. ca. 136 gr. Alle onderdelen gemerkt: VCA en genummerd: 122768 SA, 122679 SA, 122779 SA, 122771 SA, 122772 SA en 123086 SA (2x). A set of diamond jewellery by van Cleef & Arpels. Comprising a necklace that can be split into two bracelets, a pendant/clip brooch, bracelet and a pair of pendant ear clips. All set with brilliant cut diamonds. total ca. 50 ct. 1970's/80's. With French assay mark for gold. Total weight ca. 136 gr. All signed VCA and numbered: 122768 SA, 122679 SA, 122779 SA, 122771 SA, 122772 SA and 123086 SA x2 Provenance: Gegeven door Dhr. Wisse Dekker (Directeur van Philips tussen 1982-1986) aan zijn vrouw. Given by Mr. Wisse Dekker (CEO of Philips from 1982-1986) to his wife.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=325

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.