325

Richtprijs € 1000-1500
Hamerprijs: € 3400

Stel gestoken en gepolychromeerd houten cherubijnen dragend een kandelaar. Vermoedelijk Italië, 16e/17e eeuw. H. 64 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=325

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.