329

Richtprijs € 300-500
Hamerprijs: € 500

Gestoken en gepolychromeerd houten beeld van Sint-Sebastiaan. 17e eeuw. H. 98 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=329

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.