333

Richtprijs € 200-300
Hamerprijs: € 550

Eikenhouten rouwbord van Mr Marinus Stavenisse (1601-1663), in leven raad in de vroedschap en secretaris van Zierikzee, alsmede gedeputeerde voor Zeeland bij de Staten-Generaal. Gedateerd 1663. Afm. 71 x 70 cm. Met dank aan Mr Oliver Mertens van Artmorial. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=333

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.