339

Richtprijs € 3000-5000
Hamerprijs: € 3000

Verguld zilveren miskelk op zes-lobbige voet, versierd met cherubijntjes en drie cartouches met kwabornamenten, waarin bijbelse voorstellingen. Hexagonale stam met bol middenstuk versierd met cherubijnen en florale motieven. Cuppa versierd met cartouches waarin o.a. artefacten. Mt. Hart, Amsterdam. Jl. 1616. H. 23,5 cm. gew. ca. 540 gr. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=339

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.