340

Richtprijs € 300-400
Hamerprijs: € 600

Verguld zilveren miskelk, cuppa versierd met appliques van scrollmotieven, putti en cartouches met allegorieën. Stam en voet versierd met putti en florale motieven. Onduidelijk gekeurd, verm. Frankrijk, 19e eeuw. H. 28,5 cm. Gew. ca. 585 gr. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=340

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.