341

Richtprijs € 600-800
Hamerprijs: € 1000

Verguld zilveren zes-lobbige cibori. Voet versierd met cherubijntjes. Cuppa met applique van o.a. scrollmotieven. Ongekeurd, verm. Frankrijk, 18e/19e eeuw. H. 41 cm. Tot. gew. ca. 1275 gr. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=341

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.