342

Richtprijs € 3000-5000

Zilveren chrismatorium, voor de drie heilige oliën. Bekroning van Christus aan het kruis. De drie houders met op de deksel een letter: I (Infirmorum), C (Chrisma) en O (Oleum Catechumrum). Staande op drielobbige voet met teksten: Thelen Seinehel, Iche havs Thomas Fraw Seel, Wirichvindt elisabeth. Gedateerd IGE A: 1629 DD. Ongekeurd. 17e eeuw. H. 20 cm. Tot. gew. ca. 269 gr. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=342

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.