356

Richtprijs € 400-600
Hamerprijs: € 1300

Zilveren memorie penning, Vz. afbeelding van een liggende man en twee cherubijnen met teksten: Christus is u leven, sterven is u gewin en D.O.M. bid voor de ziele van t zee eerw. Pater Geldelphus van Overbeke 18 Ap. 1728. 't Amsterdam overl. R.I.P. Kz. een skelet onder een boom met tekst: Stryt eenen goeden strijt des geloofs greijp na het ewiglie leven, 1 tim. Cap. 6 v 12. Onduidelijk gekeurd, Holland, 18e eeuw. Afm. 7 x 6,5 cm. Gew. ca. 36 gr. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=356

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.