358

Richtprijs € 3000-5000

Zilveren kokosnootbeker, versierd met jachtscènes. Kokosnoot gesneden met drie portretten. Topbekroning van een man met geweer en schild. Ongekeurd, 19e eeuw. H. 21 cm. Tot. gew. ca. 201 gr. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=358

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.