360

Richtprijs € 1000-1500
Hamerprijs: € 1600

Zilveren avondmaalsbeker met florale versieringen en fruit. Bodem ingelegd met een 1 Thaler, 1626. ongekeurd, eerste helft 17e eeuw. Lossingsteken Goes, 1795. H. 16,5 cm. Diam. 11 cm. Gew. ca. 315 gr. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=360

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.