365

Richtprijs € 400-600
Hamerprijs: € 750

Verguld zilveren miskelk met gestileerd decor van Christus aan het kruis, hamerslag huid en benen middenstuk met tekst: Svper nos misericordiatvae descendat. Op de voet met tekst: Habemus Redemptionem per sanguinem ejus. Bijbehorend pateen. Mt. Broms edelsmederij, Jan Eloy en Leo Brom, Utrecht. Jl. 1932. H. kelk. 19,5 cm. Diam. pateen 16 cm. In originele kist. Toegevoegd twee verguld zilveren lepeltjes. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=365

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.