383

Richtprijs € 3000-5000

Zilveren godslamp versierd met scrollmotieven, cherubijnkopjes en cartouches met personages en randteksten. Ongekeurd, 17e/18e eeuw. Tot. gew. ca. 1765 gr.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=383

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.