385

Richtprijs € 200-400
Hamerprijs: € 1300

Aardewerk olie- en azijnstel met blauw decor van bloemen. Gemerkt C.B. met een Romeinse V. Holland, 18e/19e eeuw. B. 20 cm. H. 17 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=385

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.