398

Richtprijs € 1800-2000
Hamerprijs: € 1700

Zilveren schepenzegel van Mr. Did: Greg: van Teylingen, oud president schepen, 1744. Regering van de hoofdstad 's- Hertogenbosch. Ongekeurd, 18e eeuw. Diam. 4,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=398

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.