404

Richtprijs € 350-450

Een set van zes blauw/wit geschulpte borden en daarbij één groter bord met decor van strooibloemen en guirlandes. Gemerkt met ster en M.O.L. Manufactuur Oud Loosdrecht (1774-1782). Diam. 24,5 - 27 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=404

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.