405

Richtprijs € 200-400
Hamerprijs: € 900

Ronde zilveren koektrommel met op de deksel een gegraveerde afbeelding van personen met een draagkoets. Binnenkant verguld. Mt. G. Greup, Schoonhoven. Jl. 1889. Diam. 13 cm. Tot. gew. ca. 550 gr. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=405

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.