410

Richtprijs € 400-500
Hamerprijs: € 400

Ulrica Hydman-Vallien (1938-) Vaas met afbeeldingen naar Corneille. Gemerkt en gesigneerd Hydman-Vallien U. Productie Kosta Boda. H. 22,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=410

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.