410

Richtprijs € 1000-2000

Vlaamse School (17e eeuw) 'De aanbidding van de Wijzen', niet gesigneerd, paneel. Antwerpen, ca. 1520. Mogelijk uit de omgeving van de Meester van 1518. Het gezichtstype van Maria komt sterk overeen met dat van Maria op het Maria-altaarstuk in de Marienkirche in Lübeck. Dit Maria-altaar is van de Meester van 1518, die voor de desbetreffende Maria een model van Albrecht Dürer gebruikte, zoals de meeste Antwerpse maniëristische schilders in die tijd deden. Hierover is gecorrespondeerd met Museum Catharijneconvent. Afm. 78 x 98 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=410

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.