412

Richtprijs € 800-1000
Hamerprijs: € 850

Chris Lebeau (1878-1945) Glazen vaas met ingedraaide hals. Gedateerd 'jan-1925 Moser-Fecit Tcheoslovagia - Unica -.' Genummerd 130. H. 12 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=412

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.