415

Richtprijs € 1000-1200
Hamerprijs: € 1700

Theodor Verrijk (1734-1786) 'De Nobelaar te Etten' en 'Haven met kerkje van Leur', gesigneerd r.o., aquarellen. Afm. 30 x 45 cm. Provenance: Notaris Wolters (1893-1958), Etten.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=415

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.