417

Richtprijs € 800-1200
Hamerprijs: € 1400

Rembrandt Harmenszoon van Rijn (1606-1669) 'Hieronymus in de donkere kamer', ets, Bartsch 105, New Hollstein 212 uit 1642, afdruk van De Haan / Wathelet, ca. 1740-1760. Afm. 15 x 17,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=417

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.