421

Richtprijs € 5000-6000

Hendrik Savrij (1823-1907) 'Koeien bij boerderij', gesigneerd l.o., gedoubleerd. Afm. 52 x 82 cm. Toegevoegd: catalogus 2001 'Koeien bij de Vleet'. Rundvee in de Nederlandse en Belgische schilderkunst van de negentiende en twintigste eeuw. Uitgever: Museum Kempenland, Eindhoven. Tentoongesteld in Museum Kempenland Eindhoven, 7 juli t/m 11 november 2001, tentoonstelling 'Koeien bij de vleet'. Literatuur: 'Koeien bij de vleet', pag. 15.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=421

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.