428

Richtprijs € 5000-7000

Zilveren terrine met deksel op onderschotel, versierd met florale motieven en knop in de vorm van een pijnappel. Gravure van een zwijn met tekst: Mediocria Firma. (motto van de famillie: Bacon baronets, of Redgrave 1611). Frankrijk, Parijs. verm. 1762-1768. Tot. gew. ca. 1518 gr. Onderschotel: Diam. 26 cm. Terrine: H. 13 cm. L. 30 cm. Provenance: fam. Six en Bosch Reitz.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=428

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.