429

Richtprijs € 1000-1500

Albert van Beest (1820-1860) 'Schepen op de reede van Dordrecht', gesigneerd en gedateerd r.o. 1852, sepia aquarel. Afm. 54 x 79,5 cm. Provenance: nalatenschap van de schilder Julius Jacobus Bakhuijzen van de Sande (1835 - 1925).

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=429

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.