431

Richtprijs € 200-300
Hamerprijs: € 280

Belgische School (19e eeuw) 'Maanlandschap havenpoort', gesigneerd P.J. Pfeiffer Jr. r.o., sepia aquarel. Afm. 22 x 31 cm. Provenance: mevr. Six - Teding van Berkhout.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=431

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.