434

Richtprijs € 800-1200

Evert Moll (1878-1955) 'Bedrijvigheid in de haven', gesigneerd r.o., doek. Afm. 24,5 x 29,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=434

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.