442

Richtprijs € 700-1400
Hamerprijs: € 1200

David Schulman (1881-1966) 'Wintergezicht', gesigneerd l.o., gedoubleerd. Afm. 43 x 87,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=442

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.