445

Richtprijs € 1500-2500
Hamerprijs: € 2200

Maurice Sijs (1880-1972) 'Volendam 16', gesigneerd r.o. en gedateerd 1917 verso, gouache. Afm. 31 x 36 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=445

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.