450

Richtprijs € 1000-1500

Een paar 18-kt witgouden oorbellen in strikvorm met kersen. Bezet met een geslepen citrien, onyx en ieder met ca. 30 briljantjes. Tot. ca. 0.60 ct. Gesign. C. Bonnetaud, voor Eva Segoura. Tot. gew. ca. 27,8 gr.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=450

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.