473

Richtprijs € 500-1000
Hamerprijs: € 500

Zilveren zakhorloge, wijzerplaat met decor van een vrijmetselaarstempel. Uurwerk gesign. Bordier, A Genève. Eind 1800. Met koperen buitenkast met emaille en stolp.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=473

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.