476

Richtprijs € 400-600
Hamerprijs: € 550

Vuurverguld bronzen vaaspendule. Uurwerk, zgn. touwslinger, geëmailleerde wijzerplaat. Frankrijk, ca. 1810. H. 39 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=476

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.