477

Richtprijs € 1500-2000
Hamerprijs: € 2400

Deels vuurverguld bronzen helmpendule, rustend op uitlopende pootjes. In de helm een rustende gevleugelde amor met pijl en boog. Frankrijk, Charles X, ca. 1825. Op basement. H. ca. 35 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=477

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.