481

Richtprijs € 2000-3000
Hamerprijs: € 2600

Vuurvergulde bronzen pendule 'Het avondgebedje', met figuren voorstellende de hertogin de Berry met haar dochter Louise. Op de emaille wijzerplaat 'à Paris', ca. 1820. Afgebeeld in o.a. 'Die Französische Bronzeuhr' door Elke Niehüser, blz. 165. H. ca. 40 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=481

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.