484

Richtprijs € 500-600

Victor Dooms (1912-1994) 'Stilleven', gesigneerd r.b., paneel. Afm. 38 x 28 cm. Provenance: gekocht bij Galerij Oscar De Vos, St-Martens-Latem, 2006.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=484

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.