484

Richtprijs € 1500-2000
Hamerprijs: € 1600

Wit- en roodmarmeren pendule met vuurverguld bronzen monturen. Gesigneerd Filon à Paris. Lod. XVI, ca. 1790. H. 59 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=484

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.