486

Richtprijs € 800-1000
Hamerprijs: € 1600

Notenhouten speeldoos, deksel met marqueterie inlegwerk met floraal decor. Gemerkt A. Resink & Co. Djokja. Toegevoegd ca. 26 platen. Nederlands-Indië, 19e eeuw. Afm. ca. 59 x 54 x 30,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=486

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.