495

Richtprijs € 200-400
Hamerprijs: € 200

Platelen kan met een polychroom decor van een floretschermster, twee gekruiste floretten en tekst:'1e prijs Floret'. Gemerkt en gedateerd 1915. Arnhem. H. 19 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=495

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.