501

Richtprijs € 3000-4000

Dirk Jan Koets (1895-1956) 'Zomerschool', gesigneerd r.o., doek. Afm. 35 x 40 cm. Literatuur voor vergelijkbaar werk: Zeeuws Tijdschrift 2005, nr. 3/4, pag. 56 en 57, 'De breischool van juffrouw Franke'.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=501

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.