507

Richtprijs € 300-500
Hamerprijs: € 750

Acht diverse aardewerken apothekerspotten met blauw decor, waarvan twee met koperen deksel en drie gemerkt. Delft 17e/18e eeuw. H. 9,5 cm - 20 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=507

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.