513

Richtprijs € 300-400
Hamerprijs: € 300

Antoine Gomaris Mes (1927-) 'Landschap in Italië', gesigneerd en gedateerd 1957 r.o., gouache op papier. Afm. 33 x 47 cm. Provenance: gekocht bij kunsthandel De Directiekamer te Middelburg, 2006. Literatuur: afgebeeld in boek Antoine Mes, schilder en monumentaal kunstenaar van Ad Beenhakker.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=513

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.