519

Richtprijs € 2200-2800
Hamerprijs: € 2400

Eugeen van Mieghem (1875-1930) 'Kerk van Veere met vrouw op de voorgrond', gesigneerd r.o., pastel. Verso: studie in pastel van een landschap. Afm. 18 x 27 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=519

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.